CHEMIA Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego AM-CHEM:

1.Kontakt:

Adres pocztowy : AM-CHEM Alicja Mazurek, ul. Śliwicka 22, 48-385 Otmuchów

Adres e-mail: amchem.sklep@gmail.com

Numer telefonu: 662 841 963

Sprzedawca: Alicja Mazurek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą AM-CHEM Alicja Mazurek wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 7532205717,  nr REGON:386272541

2. Zamówienia:

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym AM-CHEM jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przy składaniu zamówienia.

Zamówienia można składać przez sklep internetowy, adres email lub telefonicznie.

Zamówienia można składać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu biorąc pod uwagę iż wysyłka zamówionego towaru odbędzie się w kolejnym lub następnym dniu roboczym.

Ceny towarów widoczne na stronie sklepu zawierają podatek VAT.

Kupujący może założyć konto w sklepie internetowym lub dokonać zakupów bez rejestracji. Sklep gwarantuję ochronę danych osobowych podanych podczas składania zamówienia, dane chronione przed dostępem osób nieupoważnionych. Sklep wykorzystuje dane Klienta jedynie w procesie przetwarzania danych niezbędnych do realizacji zamówienia. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na zawarcie umowy sprzedaży.

3. Płatności:

Klient może dokonać płatności za zakupiony towar: zwykłym przelewem ( realizacja zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na konto sklepu, numer konta: 79 1140 2004 0000 3402 8009 2550 ), za pośrednictwem platformy płatniczej, za pobraniem- gotówką przy odbiorze towaru od kuriera.

Po upływie 3 dni od złożenia zamówienia i braku zapłaty (w przypadku płatności przelewem), zamówienie zostaje anulowane.

4. Wysyłka:

Wysyłka zamówionego towaru realizowana jest przez firmę kurierską w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku. Termin realizacji wysyłki wynosi maksymalnie 2 dni robocze, sklep zastrzega sobie prawo do późniejszej wysyłki towaru ze względu np. na brak danego artykułu -zawsze po uprzednim kontakcie z klientem lub na prośbę klienta.

Koszty przesłania towaru ponosi kupujący.

5. Zwrot towaru- odstąpienie od umowy.

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawieranej na odległość bez podania przyczyny zwrotu w ciągu 14 dni. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy należy poinformować Sklep przed upływem terminu. Do przesyłki należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący. Sklep zastrzega sobie prawo zwrotu płatności za zakupiony towar do czasu otrzymania towaru. Zwrot płatności za oddany przez Klienta towar zostanie przesłany na podany przez Klienta numer konta bankowego.  Adres zwrotu towaru: AM-CHEM, ul. Śliwicka 22, 48-385 Otmuchów.

6. Reklamacje.

Uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas transportu oraz braku towaru wewnątrz przesyłki będą rozpatrywane na podstawie spisanego protokołu w obecności kuriera. W przypadku wystąpienia wady towaru nabywca ma prawo do zareklamowania wadliwego towaru na podstawie Kodeksu cywilnego – rękojmia. Koszt przesłania reklamowanego produktu ponosi Klient. W przypadku gdy reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona koszt ten zostanie zwrócony.

7. Postanowienia końcowe i zastrzeżenia.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe korzystanie z zakupionych produktów. Każde zamówienie stanowi indywidualną umowę sprzedaży, która wymaga każdorazowo akceptacji regulaminu. Umowa sprzedaży obowiązuje na terenie RP. Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany regulaminu o czym nie jest zobowiązany informować zarejestrowanych Klientów. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego.